KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13657075
nr 1365 7075
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad EN, Portätt av Harriet Olrog. Olja på duk, 46x38 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:06:44
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
4.000 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.200 kr